Ostukorv  

toode Ostukorv on tühi

Ostmise Juhend


Tellimine

 • Vali tootevalikust sobiv toode ning seejärel suurus rippmenüüst. Õige suuruse valimisel leiad abi ka Tooteinfo, Suurustetabelid alt.
 • Iga toote juures on kirjas ka tooteinfo- materjali ja tehniliste detailide kohta.
 • Iga toote juures on mitu erinevat pilti, et näeksite toote erinevaid külgi. Selleks, et tootefotosid suuremana näha, liikuge hiirega pildile.
 • Valige sobiv kogus ja lisage toode Ostukorvi.
 • Toote Ostukorvi lisamine ei kohusta Teid veel ostma.
 • Kuigi toode on Teie Ostukorvis, on see tellimuse kinnitamiseni saadaval ka teistele kasutajatele.
 • Ka juba Ostukorvis olevate toodetel saate muuta kogust ning neid Ostukorvist eemaldada.
 • Tellimuse vormistamiseks valige "Kassasse"
 • Täidke palun oma kontaktandmed. Tärnidega märgitud väljad on kohustuslikud.
 • Kui sooritate ostu juba registreerunud kliendina, vali arve- ja tarneaadress.
 • Vali kohaletoimetamise viis. Kui valite smart posti, siis kirjutage lisakommentaari aknasse teile sobiv paki kättesaamise koht. Lähima pakiautomaatide koha leiate Smart Posti kodulehelt http://eteenindus.smartpost.ee/kiosks?lang=et
 • Tellimuse kinnitamisel kontrollitakse, kas kõik valitud tooted on laos saadaval. Kui mõnda teie poolt valitud toodet enam laos pole, võetakse Teiega ühendust.
 • Palun lugege läbi ja nõustuge Müügitingimustega..
 • Valige sobiv makseviis.
 • Kui olete juhuslikult sisestanud vale toote või soovid tellimust tühistada, saadke palun e-kiri aadressile info@jooksupood.ee.

Tasumine

Peale makseviisi valimist kuvatakse teile tellmuse kokkuvõte- kontrollige summa ja vajutage “Kinnita”.

Kui olete tellimuse kinnitanud, saadame Sinu e-posti aadressile koheselt tellimuse kinnituse. See on ühtlasi ettemaksuarve, mille saate tasuda:

 • Pangaülekandega - sooritage ülekanne internetipanga vahendusel. Kui maksja erineb tellijast, palume maksekorralduse selgituse väljale kirjutada lisaks ettemaksuarve numbrile ka tellija nimi. Vastasel korral ei pruugi ülekanne tellimuse eest kajastuda õigeaegselt.

Tellimuse kinnituses on ära toodud nii tellitud tooted, Teie kontaktandmed, kuhu tellimus saadetakse ning Jooksupoe andmed, kuhu saate makse sooritada.

Tellimuse kinnitus väljastatakse automaaltsel peale tellimuse sooritamist. Kui Te pole ei ole arvet saanud 1 tunni jooksul, palun võtke meiega ühendust info@jooksupood.ee.
Tellimus postitatakse, kui AP Netinvest OÜ arvelduskontole on laekunud 100%, ettemaksuarve alusel tasumisele kuuluvast summast.

 

Tellimuse tühistamine

Kui olete sisestanud vale tellimuse või soovite tellimust tühistada, palun saatke e-kiri aadressile info@jooksupood.ee.

Kui arve ei ole tasutud 2 kalendripäeva jooksul peale arve väljastamist, loeme seda sooviks ostust loobuda ja tühistame Teie tellimuse. Saadame Teile ka sellekohase teate emailile.

Kättetoimetamine

Teil on valida kolme kättetoimetamisviisi vahel:

 1. SmartPOST pakiautomaati – hind sõltub paki suurusest, alates 40 € tellimusest saate paki postitasuta
  Koostöös SmartPOSTiga saadame Teile kauba, Teie poolt valitud  lähimasse kauplusesse. Pakk saabub 2-4 tööpäeva jooksul peale arve tasumist. Paki saabumisel saadetakse Teie mobiilile teade ning isiklik uksekood. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse, seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate oma kauba kätte. Rohkem informatsiooni leiate  SIIT.
 2. Eesti Post- tähtstandardpakina Teie poolt sisetatud saadetise sihtkohajärgsesse postiasutusse. Paki hind sõltub paki suurusest, alates 40 € tellimusest saate paki  postitasuta. Pakk saabub 3-6 päeva jooksul.
 3. Tulete  ise järele – tasuta.  Saate peale tellimuse vormistamist kaubale ja peale makse sooritamist ise kaubale järele tulla. Selleks võtke meiega ühendust kas emaili (info@jooksupood.ee) või telefoni teel (+3725108774) ja lepime kokku teile sobiva aja.

 

Tellimuse staatus

Jooksupoe keskkonda sisse logides leiate Minu konto alt infot oma tellimuse staatuse kohta.

Kauba tagastamine ja ümbervahetamine

Kui kaup ei sobi või ei vasta Teie ootustele, on see Teil õigus tagastada 14 päeva jooksul alates kättesaamisest. Täpsem info on kirjas Tagastamine ja ümbervahetamine all.

Andmekaitse

Jooksupood kasutab Teie isikuandmeid ainult Teie ostutellimuse täitmiseks ning Teie soovil ka Teile uudiskirjade saatmiseks. Jooksupood ei avalda ostude käigus teatavaks saanud informatsiooni kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.


Kontakt

Jooksupood.ee

AP Netinvest OÜ

Uus 24-7

Tallinn 10111
info@jooksupood.ee

+372 510 8774

A/a : Swedbank
NB! Maksega seotud teenustasud kannab maksja!