Ostukorv  

toode Ostukorv on tühi

Tagastamine ja ümbervahetamine

 

Juhul kui kaup Teile ei sobi või ei vasta ootustele, on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamise päevast.

 

Tagastatavale kaubale kehtivad nõuded:

 

  1. Tagastada saab kaupa, mis on kasutamata, eemaldamata siltidega ning originaalpakendis.
  2. Kui kaup või müügipakend on rikutud, tuleb Teil kompenseerida kauba väärtuse vähenemine. Palun avage tootepakend ettevaatlikult, seda kahjustamata. Antud nõue ei kehti postipakendile
  3. Kui kaup on rikutud, on Jooksupoel õigus toote tagasivõtmisest keelduda
  4. Toote ümbervahetamisel mõne muu suuruse või teise toote vastu, kannab tagastuskulu tellija. Vahetustoote postikulu kannab esimesel korral Jooksupood
  5. Tagastamisele ega ümbervahetamisele ei kuulu spordipesu.

 

Toote tagastamiseks palume saata enne postitamist teavitus aadressile info@jooksupood.ee koos alloleva infoga:

 

  1. Tellija nimi ja kontaktandmed
  2. Tellimuse number
  3. Tagastatava toote nimetus, suurus ja tootekood
  4. Soovi korral vahetustoode (nimetus, tootekood, suurus)
  5. Arveldusarve number juhul, kui maksja andmed ei ühti tagasimakse saaja andmetega

 

Tagastamise võimalused

 

1. Toote ise tagastatava kauba Jooksupoodi

Toote võite tagastada või ümbervahetada meiega telefoni teel ühendust võttes ning kokku leppides sobiva kohtumispaiga. Helistada saate tööpäeviti 10.00- 18.00 telefonil +372 51 08 774. Eelnevalt palume saata teavituse tagastusest või vahetuskauba soovist e-postile info@jooksupood.ee.

 

2. Eesti Posti vahendusel

Toote võite tagastada või vahetada AS-i Eesti Post vahendusel tähtmaksikirjana või standardpakina. Tagastus jõuab Jooksupoodi 3-6 tööpäeva jooksul. Palun saadke pakk: AP Netinvest OÜ, Veerenni 56, Tallinn 11313. Palun säilitage postkontorist saadud kviitung paki registreerimisnumbriga, et vajadusel saadetise asukohta jälgida. Kui Te pole 14 päeva jooksul saanud Jooksupoelt teavitust tagastatud paki saabumise kohta, palun võtke meiega ühendust telefoni või email teel.

 

3. SmartPOST pakiautomaadi vahendusel

Võite toote tagastada või ümbervahetada SmartPOST pakiautomaadi vahendusel. Tagastus jõuab Jooksupoodi 5 tööpäeva jooksul.

Saadke pakk palun: AP Netinvest OÜ, telefon (+372) 51 08774, e-post: info@jooksupood.ee, Tallinna Tondi Selveri SmartPOSTi pakiautomaati.

 

4. Omniva pakiautomaadi vahendusel

Võite toote tagastada või ümbervahetada Omniva pakiautomaadi vahendusel. Tagastus jõuab Jooksupoodi 5 tööpäeva jooksul.

Saadke pakk palun: AP Netinvest OÜ, telefon (+372) 51 08774, e-post: info@jooksupood.ee, Tallinna Tondi Selveri Omniva pakiautomaati.

 

 

Teavitus ja tagasimakse

 

Tagastatud paki kättesaamise kohta saadetakse teie e-posti aadressile kinnitus. Raha tagastatud kauba eest laekub tagasi teie pangakontole esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest Jooksupoe poolt. Kui Jooksupood on tagastatud kauba eest ülekande sooritanud, saadetakse Teie e-posti aadressile vastavasisuline teade.

Defektiga toode

 

Kui kaup on defektiga, mida polnud välisel vaatlusel kohe tuvastatud ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui kaup ei ole see, mida tellisite, palume Jooksupoodi sellest koheselt e-posti teel informeerida. Tagastuskulu kannab Jooksupood.

 

Pretensioon

 

Toote nõuetele mittevastavuse korral on õigus pretensiooni esitada kaks aastat arvates kauba kättesaamisest. Kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldame, et see oli olemas ostmise hetkel ning defekti iseloomu selgitab välja Jooksupood. Ootamatu defekti ilmnemisel palume saata e-kiri aadressile info@jooksupood.ee järgneva infoga:

 

1. Tellija nimi, kontaktandmed ning tellimuse number

2. Toote nimetus, suurus ja tootekood

3. Pretensiooni esitamise kuupäev

4. Kirjeldage toote defekti, võimalusel lisa ka fotod

5. Jooksupoele (AP Netinvest OÜ) esitatav nõue

6. Arveldusarve juhul, kui maksja andmed ei ühti tagasimakse saaja andmetega

 

Kui defekt on tehnoloogilise iseloomuga, pakume toote parandamist kuid kui parandamine pole võimalik,  pakume toote asendamist või raha tagastamist.

 

Vastame kõigile küsimustele, ettepanekutele ja probleemidele nii kiiresti kui võimalik, püüame seda teha 2 tööpäeva jooksul. Kirjutage meile info@jooksupood.ee